Naše klinika

Vítejte na webu nestátního zdravotnického zařízení West Art Medica s.r.o. Naše ordinace vznikla v Chebu v roce 2002 a zaměřuje se na praktické lékařství pro dospělé. Postupně jsme se začali zapojovat do spolupráce s různými firmami v oblasti pracovního lékařství. V roce 2003 jsme obohatili naši činnost o estetickou a korektivní medicínu. Od roku 2011 jsme získali nové prostory ve Skalné, kde můžeme poskytovat naše služby. Naše ordinace je vybavena nejmodernější technologií.

 


MUDr. David Pupala

Kvalifikovaný praktický lékař a odborník na korektivní a estetickou medicínu. Absolvent 3. Lékařské Fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Je členem České lékařské komory a České lékařské společnosti J. E. Purkyně.


Certifikovaný odborník na zákroky v estetické medicíně a obrysovou plastiku. Během své praxe získal nejrůznější certifikace především pro aplikaci výplňových materiálů a botulotoxinu, niťových a závěsných liftingů, lipolýz, mezoterapii a chemického peelingu. Dále je plně certifikován pro užití radiofrekvenčních a laserových metod v estetické medicíně.


V rámci postgraduálního vzdělávání se pravidelně zúčastňuje tuzemských i zahraničních seminářů a kongresů zaměřených na problematiku laserové, estetické a korektivní medicíny.
Díky svému profesionálnímu a zároveň i lidskému přístupu získal nejen českou klientelu, ale i zahraniční.

Reference

Pan doktor David Pupala je u mě nejlepší obvodní lékař, a moc mu děkuji za vše, co pro mě jako pacientku kdy udělal.

Rozalia

Pan doktor Pupala vždy pomůže s jakýmkoliv problémem. Neměnil bych!

Daniel

Pan doktor i sestřička jsou vstřícní lidé s příjemným přístupem k pacientovi.

Robert